
Стартер Presto-PS с наружной резьбой 3/4 дюйма для трубки 16 мм (MC-011634) .pa
4,88 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: MC-011634
+380 (95) 178-07-93
Менеджер Юлия- +380 (96) 409-57-61Менеджер Виктория
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості
Стартер із зовнішнім різьбленням Presto-PS (MC-011634) використовується при створенні систем крапельного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими емітерами діаметром 16 мм. Монтується в магістральну трубу за допомогою крана або трійника з внутрішнім різьбленням 19 мм (3/4"). Можливе підключення до гнучкого садового шланга за допомогою різьбового адаптера і стандартних конекторів. З протилежного боку крана одягається крапельна трубка, додаткова фіксація не потрібна. Виготовляється стартер з якісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії добрив і ультрафіолету.
Переваги
Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;Легкий монтаж;Надійно фіксується в магістральній трубі. Коротка інструкція з монтажу стартера із зовнішнім різьбленням:
Змонтувати в магістральній трубі муфту або кран із внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма; Накрутити по різьбі стартер;
Одягти крапельну трубку на "йорж" на всю його глибину;За необхідності використовуйте кути та трыйники:У кінці кожної гілки встановити заглушку:Закріпити місця з'єднання за допомогою затискних кілець.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Стартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | наружная |
| Диаметр резьбы | 19 мм (3/4") |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Об `єм | 0,00004 м? |
| Об'ємна вага | 0,011 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Применение | для крапельної трубки |
| Способ подключения | різьблення |
Информация для заказа
- Цена: 4,88 ₴



