-20%

Стартер Presto-PS с внутренней резьбой 3/4 дюйма для трубки 16 мм (FC-011634) .pa
15,40 ₴
12,32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: FC-011634
+380 (95) 178-07-93
Менеджер Юлия- +380 (96) 409-57-61Менеджер Виктория
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Стартер із внутрішнім різьбленням Presto-PS (FC-011634) використовується при створенні систем краплинного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими емітерами діаметром 16 мм. Монтується кран безпосередньо на магістральну трубу з різьбленням або на перехідник/кран із зовнішнім різьбленням 19 мм (3/4"). Можливе підключення до гнучкого садового шланга за допомогою різьбового адаптера і стандартних конекторів. З протилежного боку крана одягається крапельна трубка, додаткова фіксація не потрібна. Виготовлений стартер з якісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії добрив і ультрафіолету.
Переваги
Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;Легкий монтаж;Надійно фіксується в магістральній трубі. Коротка інструкція з монтажу стартера з внутрішнім різьбленням:
Змонтувати в магістральній трубі муфту або кран із зовнішнім різьблення 3/4 дюйма; Накрутити по різьбі стартер;
Одягти крапельну трубку на "йорж" на всю його глибину;При необходимости используйте кути і трійники:У кінці кожної гілки встановити заглушку:Закріпити місця з'єднання за допомогою затискних кілець.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Стартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Диаметр резьбы | 19 мм (3/4") |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Об `єм | 0,00007 м? |
| Об'ємна вага | 0,0165 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Применение | для крапельної трубки |
| Способ подключения | різьблення |
Информация для заказа
- Цена: 12,32 ₴




