
Стартер с резинкой Presto-PS для трубки 16 мм (ОР-0116-R) .pa
8,45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: OP-0116-R
+380 (95) 178-07-93
Менеджер Юлия- +380 (96) 409-57-61Менеджер Виктория
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості
Стартер з гумкою Presto-PS (ОР-0116-R) використовується при створенні систем крапельного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими емітерами діаметром 16 мм. Вбудовується стартер в отвір у стінку магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальний діаметр 32 мм. З протилежного боку стартера одягається крапельна трубка. Виготовляється стартер з високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії добрив, ультрафіолету.
Переваги
Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;Щільна гумка надійно тримає стартер у стінці магістральної труби. Коротка інструкція з монтажу стартера з гумкою:
У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 14 мм;
Вставити гумку в отвір;
Вставити стартер у гумку;
Одягнути крапельну трубку на "йорж" на всю його глибину;Закріпити місця з'єднання з трубкою за допомогою затискних кілець.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Стартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр отвору для підключення | 15 мм |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Об `єм | 0,00002 м? |
| Об'ємна вага | 0,006 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Применение | для крапельної трубки |
| Способ подключения | гумка |
Информация для заказа
- Цена: 8,45 ₴



