-20%

Стартер с поджимом Presto-PS для трубки 16 мм (LO-011606) .pa
10,12 ₴
8,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: LO-011606
+380 (95) 178-07-93
Менеджер Юлия- +380 (96) 409-57-61Менеджер Виктория
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Стартер з піджимом Presto-PS (LO-011606) використовується при створенні систем крапельного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими емітерами діаметром 16 мм. Вбудовується стартер в отвір у стінку магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальний діаметр 32 мм. З протилежного боку стартера одягається крапельна трубка. Виготовляється стартер з високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії добрив, ультрафіолету.Переваги
Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;Притискна гайка надійно тримає стартер у стінці магістральної труби. Коротка інструкція з монтажу стартера з піджимом:
У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 11 мм;
Відкрутити притискну гайку;
Вставити стартер в отвір;
Затягнути гайку до упору;
Одягти крапельну трубку на "йорж" на всю його глибину.Закріпити місця з'єднання з трубкою за допомогою затискних кілець.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр отвору для підключення | 11 мм |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Об `єм | 0,00004м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Применение | для крапельної трубки |
Информация для заказа
- Цена: 8,10 ₴

