-20%

Стартер с поджимом Presto-PS для капельной ленты (LO-0117) .pa
10,12 ₴
8,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: LO-0117
+380 (95) 178-07-93
Менеджер Юлия- +380 (96) 409-57-61Менеджер Виктория
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Стартер з піджимом Presto-PS (LO-0117) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки. Вбудовується стартер в отвір у стінку магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальний діаметр 32 мм. З протилежного боку стартера одягається крапельна стрічка і фіксується підтискною гайкою. Виготовляється стартер із високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету. Дана продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;Притискна гайка надійно тримає стартер у стінці магістральної труби. Коротка інструкція з монтажу стартера з піджимом для крапельної стрічки:
У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 11 мм;
Вставити фітинг;
Притиснути гайкою;
Відкрутити на максимум підтискну гайку з протилежного боку;
Одягти крапельну стрічку; Затягнути підтискну гайку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Стартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр отвору для підключення | 11 мм |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Об `єм | 0,00005 м? |
| Об'ємна вага | 0,0132 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Применение | для крапельної стрічки |
| Способ подключения | підтиск |
Информация для заказа
- Цена: 8,10 ₴







