
Регулятор давления Presto-PS для капельного полива, резьба 3/4 дюйма (PR-013415H) .pa
139,56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: PR-013415H
+380 (95) 178-07-93
Менеджер Юлия- +380 (96) 409-57-61Менеджер Виктория
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості
Регулятор тиску Presto-PS (PR-013415P) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної трубки або крапельної стрічки. Рекомендується для використання в системах стаціонарного та крапельного поливу. Призначений для зниження і стабілізації тиску в системі, підвищення ефективності поливу і зменшення витрати води. Захищає від гідроудару під час різкого вимкнення і повторного ввімкнення подачі води в магістралі. Запобігає недостатньому або надмірному поливу. Встановлюється редуктор на магістральний трубопровід через кран за допомогою нарізного сполучення діаметром 19 мм (3/4"). Витрата води залежно від тиску становить 120-1800 літрів на годину. Регулятор підтримує заданий тиск на виході за умови, що вхідний тиск вищий хоча б на 0,4 атмосфери і не перевищує максимально допустимої межі в 5,5 атмосфер. Виготовляється регулятор із високоякісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
Невелика вага і габарити порівняно з металевими аналогами;
Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;Точний постійний тиск на виході;Збільшення терміну служби крапельної стрічки;Економія води. Коротка інструкція з монтажу регулятора тиску:
Змонтувати в магістральну трубу кран із внутрішнім різьбленням 19 мм (3/4"); Вкрутити регулятор тиску в кран;
Для переходу на крапельну стрічку зі зворотного боку вкрутити стартер;Для переходу на крапельну трубку стартер з зовнішнім різьбленням; Одягти на стартер трубку або стрічку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня і внутрішня |
| Витрати води | 0,12 - 1,8 м?/год |
| Об `єм | 0,0001 м? |
| Об'ємна вага | 0,025 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Рабочее давление | 1,4-5,5 bar |
| Різьблення | 19 мм (3/4") |
| Тип | регулятор тиску |
| Тиск на виході | 1,1 bar |
Информация для заказа
- Цена: 139,56 ₴



